Про це він розповів на каналі «Прогноз».

Що чекає на наших ворогів? Ми так уже чекаємо, що вони сваряться. Чи буде там узагалі якийсь рух? Може, у них там почнеться ісламська війна? Може, з кавказьких гір хтось збіжить і вирішить захопити кремль?

Захопити кремль. Ось усі кажуть, що пригожин не дійшов. Ну, дійшов до кремля, захопив його, що далі?

Може, вони там свої революції робитимуть, сваритимуться?

Хто сваритиметься? Для цього потрібна сила волі. Вона там є? Її нема. Яка революція? Майдану там не буде.

Популярні новини зараз
По 20 гривень за дзвінок: Vodafone обурив абонентів грабіжницькими умовами Отримають мізер замість підвищення: яку "подачку" заплатять замість індексації Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні»
Показати ще

Чи буде зміна політичного вектора у кремлі? Може, прийде така сила, що скаже: «Нам не вигідно воювати, давайте відступимо»?

Щоб так було, це має змінитись вся вертикаль. Ті, хто прийдуть, мають сказати: «Гаразд, ми вам все віддамо, репарації заплатимо, і санкції не треба знімати».

Що чекає на наших ворогів найближчим часом?

Є там срач, ок. Наступний момент – тут випадає карта ультиматуму, карта перепочинку. Тобто вони розраховують на те, що буде якесь перемир'я чи якесь зменшення обертів. Імовірність того, що вони отримають, практично нульова.

Випадає карта ілюзії, карта перспектив та поміркованості. Можливо, це санкції, можливо, якісь інші обмеження. Але в будь-якому разі йде не так, як планувалося. Вказівник шляху та Повінь. Грубо кажучи, зараз фактично має шукатися новий вектор того, куди топати, бо все це не відпрацювало, через це срач, підвішений стан під ілюзією, може не вирішитись.

Перспективу ми бачимо в плані якогось нового руху, але я не думаю, що вони в одну ніч усі передохнуть і нам стане легше, хоч хотілося б.

Як повідомляв Знай.ua, Вергелес розповіла, що чекає Близнюків у 2024 році.

Також Знай.ua писав про те, що Абайдільдінов розповів, у якому році розвалиться росія.