По це він написав на своїй сторінці в ФБ.

Таким чином парламентар налагоджує відвертий діалог із військовими, щоб допомагати їм як представник законодавчої влади. Народний обранець ще раз заявив про свою відкритість для захисників України та висловив готовність захищати їхні права, особливо тоді, коли на шляху стає бюрократична машина. За словами Олександра Качури, зустрічі із воїнами на передовій засвідчують, що вони реально мають потребу в такій підтримці, тож від себе обіцяє докласти всіх зусиль, аби вирішити конкретні ситуації військових.

«У прифронтовій зоні започаткував роботу депутатської приймальні. Відверті розмови як про особисті питання, так і повʼязані із недосконалістю законодавства та бюрократією. Все почув та намагатимусь вирішити.

Водночас ви завжди можете звернутись до мене через е-пошту: kachura@rada.gov.ua або тел. +38 (044) 362-96-51

Віримо, єднаємось, перемагаємо!» – написав Олександр Качура.

Популярні новини зараз
Березнева індексація не для всіх: як пенсіонерам добитися підвищення заслужених виплат По 20 гривень за дзвінок: Vodafone обурив абонентів грабіжницькими умовами Отримають мізер замість підвищення: яку "подачку" заплатять замість індексації Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат
Показати ще