Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Дивіться, я зайшов зараз на сцену, ви тут усе ставили із хлопцями і розмовляли російською мовою, хоч ви українці і знаєте українську мову, і ви абсолютно вільні у цьому. Але заходимо на територію державної установи, театру, у театрі Франка написано, що територіальна мова тут українська», - міркує Богдан Бенюк.

За словами гостя програми, у нас є ЗСУ і клятву вони дають українською мовою, тощо, все це так, але не на часі було Фаріон усе це говорити.

Загалом же, стверджує актор, ця тема надто роздута, ми так просто від неї відійти не зможемо. Це, додає він, так само, як і роздутою вийшла ситуація із п’єсою «Хазяїн» Карпенка-Карого, де ім’я персонажа «Зеленський» поміняли на «Залуськиий», так само, як і роздутою вийшла ситуація із Залужним.

«Або якби не була прийнята у 2014 році постанова про українську мову, що вона є державна, то росія не почала би війну. Це мудрі люди таке сказали?», - запитує Богдан Бенюк.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе пояснив, що війна з росією вимагає ресурсів, які нам не дають, ми отримуємо набагато менше і із затримкою.

Також Знай.ua писав про те, що медіум попередила, які області будуть обстрілювати росіяни у грудні.