Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Дуже багато кажуть, що ми не змогли досягти мети, яку задали з початку року. Хочу сказати диванним експертам, коли ставлять нам у приклад Ізраїль, це просто смішно. Порівняти війну у нашій країні з Ізраїлем – це некоректно. Сьогодні на нашій території відбувається війна, якої після 1945 року взагалі не було у Європі», - пояснює Георгій Біркадзе.

Принагідно експерт нагадує, що росія наторгувала нафтою і газом, на жаль, на 550 мільярдів доларів. А відтак, констатує він, коли ми бачимо, що агресор у рази збільшує бюджет на оборону на наступний рік, у цьому немає нічого дивного.

До того ж, нагадує експерт, ми просили 3 мільйони снарядів, нам пообіцяли мільйон, дали взагалі 300 тисяч. Як він зазначає, вже пишуть, що нам потрібно 400 мільярдів доларів і 17 мільйонів снарядів, виникає питання, де взагалі це все взяти.

«Тому позакривайте, будь ласка, роти, і особливо пан, який відсиджується в Австрії і розповідає за 2-3 тижні, як потрібно змінювати владу, що потрібно домовлятися із чмонями… Про що домовлятись, я взагалі не розумію. Тому я вважаю, що нам потрібно підтримувати один одного і здобувати перемогу», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Зниження тарифу на доставку газу: хто платитиме менше Виплати лише раз в квартал: в ПФУ повідомили важливу деталь для українських пенсіонерів Навіть відключений газ не врятує від боргів: українцям доведеться платити і за це Мобілізація за новим законопроєктом: 4 категорії чоловіків, які не підпадуть під призов
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гладких розповів, наскільки сьогодні корумпована українська судова система.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, хто і що саботує контрнаступ ЗСУ.