Про це він розповів на своєму каналі.

«Я думаю, що це важливо. Зрада буває двох видів. Перше – це зрада одномоментна, тобто це одна дія: передали якісь документи ворогу, видали якісь розташування, там якусь державну таємницю. А є зрада, яка має тривалий ефект, тому що Кива, наприклад, ходив на російські канали, вів фактично підривну діяльність», - повідомив Олександр Мусієнко.

За словами військового експерта, зрада Киви була тривалою, оскільки він протягом тривалого часу був агентом російських спецслужб, від яких отримував гроші і в інтересах яких він вів антиукраїнську підривну діяльність.

«І, власне кажучи, тому ця зрада була тривалою. І звичайно, це розплата, яка настала. Техніка цього всього, умови, як це сталося, - це вже деталі. Але те, що сталося, - це сигнал багатьом, хто продовжує ось цю фактично зраду й проводить дії екстремістського, терористичного характеру проти України», - заявив Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, розвідка України показала останнє фото зрадника Киви: відпочинок у символічному місці.

Також Знай.ua повідомляв про пригоди «маленького гвинтика» у пеклі: Юрій Великий розсмішив пародією на зрадника Киву.