Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Орбан вирушив до США для того, щоб домовитись про припинення підтримки України. Чи вдасться йому домовитися про це?

Я не бачу цього, не вийде в нього, тут по Справедливості йде, ні. Ідеї кремля будуть у підвішеному стані, не буде так, як вони хочуть. Це не така вагова фігура, щоб прямо-таки вплинути.

Тут ще карта Зеленського випала, а Зеленський зустрічався з Орбаном. Що Зеленський міг сказати Орбану під час зустрічі? Емоційно він висловився так у його бік, що створить йому труднощі, Україна створить йому труднощі.

Можливо, щось пов'язане із ресурсами, які йдуть через Україну. Україна щось переріже, створяться такі умови, у нас триває війна в Україні, важка ситуація з чимось і вона раптом сама переріжеться. «Я тобі влаштую». Емоційно у такому плані розмова, щоб подумав гарненько.

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Українцям остаточно випатрають гаманці: в уряді вигадали нові податки Гроші змусять повернути державі: українців попередили Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон
Показати ще

Як на це відреагував Орбан?

Так, це щось щодо ресурсів, саме те, що йде через Україну, те, що дуже важливо для нього. Негативно (ред. – відреагував), але проковтнув. Я б сказала, що проковтнула.

Як повідомляв Знай.ua, Романова розповіла, що буде з мобілізацією у 2024 році.

Також Знай.ua писав про те, що Гергель розповіла, чи зроблять росіяни ще одну екологічну катастрофу в Україні.