Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Війна на виснаження – це насамперед математика, у кого більше виробляють. Другу світову війну антигітлерівська коаліція виграла не через битву демократії, свободи та всього іншого. А тому, що на гору зброї, яку виробляла Німеччина та Японія, було 10 гір зброї з боку США, Британії та Радянського Союзу, яку ніяк не можна було зарахувати до аматорів демократії», - пояснює Тарас Загородній.

Тому, стверджує експерт, ми маємо покладатися на власну зброю та маємо обрати галузі, де ми здатні масштабувати виробництво. Тобто, міркує він, не потрібно виробляти F-16, нам не потрібно виробляти літаки, Patriot ми не зможемо зробити найближчим часом.

Тим не менш, розповідає гість програми, ми можемо виробляти дрони у дуже великій кількості, виходити на кілька мільйонів на рік, тому що дрони – це витратний матеріал. Також, додає він, ракети можемо виробляти, бо у нас є власні розробки, техніку можемо виробляти, «Богдана», ось «Українська бронетехніка» вже її виготовляє, треба більше.

«Ось на чому ми маємо сконцентруватися, а це вже схоже на план. Американці – конкретні люди, вони хочуть бачити, до чого це все йде і як це все закінчуватиметься. Це дуже розумні питання. Відповідно, ми самі повинні ставати кращими, гнучкішими і сильнішими, повинні показувати, що ми самі виробляємо озброєння, а не просто сидимо на шиї», - підсумовує Тарас Загородній.

Популярні новини зараз
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Постернак попередив, що ліквідація Ківи не остання.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе пояснив, чому, попри не надто високу інфляцію, у нас високі ціни.