Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

«Люди сприймають, що на такому рівні й такі люди шановні, депутати, освічені, вони не будуть брехати. Вони не розуміють, як взагалі вони можуть брехати, та й я сама, чесно кажучи», - зазначає Ольга Голубовська.

Як розповідає гостя програми, вона така людина, яка взагалі не вміє брехати, якщо навіть треба щось десь приховати, просто не сказати, то в неї на обличчі одразу все написано. Тому, констатує експертка, вона вважала, що більшість людей так само.

А виявляється, зауважує вона, більшість політиків настільки вживаються у свою роль, що вони самі вірять у ту нісенітницю, яку говорять. Інакше бути такими артистами, стверджує експертка, – це ще треба вміти, тому вони і йдуть у політику.

«Нормальна людина цього не витримує. Я не витримала б. У мене були, звичайно, пропозиції всякі, я їм усім говорила: «Я вас благаю, я вам усе зіпсую, навіщо воно вам треба?», – розповідає Ольга Голубовська.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, що росіяни задумали зробити на фронті.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, хто допоміг розблокувати кордон із Польщею.