Про це він розповів на своєму каналі.

«ЄС нарешті офіційно запросив нас поговорити про наш вступ до ЄС. Це ніяк не прискорить наш процес вступу туди, але тепер уже з ними будемо розмовляти як би на юридично обґрунтованих фактах. Офіційно ЄС запросив Україну до діалогу», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, Україна має ще багато зробити, щоб вступити до ЄС: починаючи від подолання корупції і закінчуючи питаннями економіки, виробництва, оподаткування. Як зазначив Дмитро Співак, у нас роботи на багато років уперед.

«Але без якогось лукавства та іронії — це справді позитивна історична подія. Європейський Союз офіційно ухвалив рішення та запросив Україну до початку діалогу», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, експерт пояснив, чого очікувати від курсу долара в Україні: «Надалі буде непросто».

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Ялі розповів, як політична боротьба в США впливає на постачання зброї Україні: Відчуйте різницю.