Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Сама собою Білорусь – країна невелика, побудувати систему контррозвідувальних заходів дуже легко. Особливо за кордоном у них немає нікого, це патріархальна країна. Якщо брати Збройні сили, то у них дуже сильні ракетні війська, у них дуже сильний спецназ», - повідомив Олег Старіков.

За словами військового експерта, армія Білорусі невелика, десь 50 тисяч військових. Як зазначив Олег Старіков, завдання дипломатів, розвідників зараз – зробити так, щоб «холодний» кордон між Україною та Республікою Білорусь і залишався «холодним» кордоном.

«Це в змозі вирішити МЗС та розвідка наша. І це має триматися на суворому контролі найвищого політичного керівництва, ні в якому разі це розгойдувати не можна. Бо якщо буде ще тисяча кілометрів лінії бойового зіткнення, у нас людей просто не вистачить», - заявив Олег Старіков.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Людмила Хомутовська розповіла, коли ми отримаємо зброю: «Це через боротьбу, через якісь безкінечні конфлікти…».

Також Знай.ua повідомляв, що Старіков повідомив, що росія готує повномасштабний наступ.