Нещодавно було запущено новий проект під назвою #bloodyolimpics, який має на меті вплинути на позицію Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та запобігти участі російських спортсменів у Олімпійських Іграх 2024 року навіть під нейтральним статусом.

Ініціатива орієнтована на спонсорів Олімпіади, метою якої є показати, що спонсорство ігор може призвести до асоціації їхніх брендів із підтримкою агресора. Ключова ідея кампанії полягає в тому, що втративши спонсорську підтримку, МОК втратить головний ресурс для проведення Олімпіади.

Організатори кампанії звертаються до широкої громадськості за підтримкою, включаючи впливових осіб та знаменитостей. Залучення максимальної кількості інфлюенсерів, спортсменів та відомих особистостей є ключовим аспектом успіху кампанії.

Для координації дій учасників було створено медіа-кіт, який містить всю необхідну інформацію, матеріали для публікацій, лінки та хештеги. Важливим елементом кампанії є створення візуального контенту для соціальних мереж, зокрема інста-сторіс і пости з хештегом #bloodyolimpics, що закликають до дій і підтримки проекту.

Організатори висловлюють впевненість у тому, що шанси на зміну позиції МОК все ще існують, якщо створити значний громадський резонанс.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили
Показати ще