«Якщо чиновник дійсно прийшов служити українському народу, про що, до речі, він складав присягу, час своїми діями підтвердити свою жертовність і, як і добровольці, 24 лютого добровільно піти на фронт. А добровольці замінять тих чиновників, що не впоралися із забезпеченням всім необхідним фронту. І будьте впевнені, що серед добровольців достатньо кваліфікованих людей і розуміння щоб забезпечити всім необхідним бійців на фронті», - йдеться у повідомленні.

Отож, у петиції пропонується:

- провести ротацію на фронті і замінити бійців, що вже фізично і морально не можуть перебувати на війні.

- надати можливість можновладцям у режимі реального часу усвідомити потреби на фронті та побачити помилки в організації управління державою.

- поставити на ключові посади добровольців-державників, що підтвердили своїми діями право займатись управлінням державою.

Популярні новини зараз
Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

- підвищити ефективність державного управління і поставити країну на військові рейки, оскільки добровольці точно знають, що потребують бійці на фронті і яка ціна затримки в ухваленні рішень.

«Ті можновладці, які не готовий піти добровільно, мають бути мобілізовані без права повернутися на свою посаду після війни! Ми не готові фінансувати управлінців, що переймаються лише особистим збагаченням за рахунок України! Прошу підтримати мою пропозицію і примусити владу почати спільну боротьбу за нашу Україну», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко прокоментував брифінг Залужного і розповів, які найважливіші акценти зробив головнокомандувач ЗСУ.

Також Знай.ua писав про те, що Лісний пояснив, чому небезпечно зараз розганяти зраду і політичні чвари.