Фахівці Держекоінспекції провели семінар з представниками органів місцевого самоврядування Миколаївщини з питання функціонування сервісу «ЕкоЗагроза».

Одним з напрямків роботи Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) є виявлення та фіксація злочинів проти довкілля задля швидкого усунення наслідків та стягнення завданих збитків.

Саме цій меті відповідає веб-ресурс та додаток «ЕкоЗагроза», розроблений Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України за підтримки Міністерства цифрової трансформації.

Задля навчання користуванню застосунком 18 січня 2024 року Першим заступником начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу Яною Майбородою спільно керівниками відділів інспекції організовано та проведено семінар з представниками органів місцевого самоврядування Миколаївщини. До семінару також була можливість приєднатися в онлайн форматі.

На семінарі фахівці інспекції розкрили основні завдання та питання функціонування сервісу «ЕкоЗагроза» - електронних кабінетів, бази даних, геоінформаційного порталу, аналітичної платформи.

Популярні новини зараз
Доведеться обирати між пенсією та зарплатою: пенсіонерам поставили ультиматум ПриватБанк оновив правила: що працює не так, як раніше У школах додадуть нові предмети: зміни торкнуться дев'ятих класів Пенсія зросте на 5000 грн: кому пощастить у березні
Показати ще

Також розглянуто порядок подання електронних звернень щодо виявлених фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії.