Про це повідомив керівник "Української команди" Артур Палатний.

"Передали понад тисячу зігріваючих наборів 46 аеромобільній бригаді Десантно-штурмових військ. Це наші герої-штурмовики, які звільняли від окупантів правобережну Херсонщину, били росіян у Бахмуті та Соледарі, на Мелітопольському напрямку, а зараз тримають Мар’їнку", - заявив Артур Палатний.

Керівник "Української команди" під час передачі допомоги зазначив, що десантники завжди на передньому краї.

"Нехай теплі набори, які ми зібрали завдяки вашим донатам, захистять їх від холоду та наповнять енергією помсти!" - наголосив Палатний.

Популярні новини зараз
Пенсії зростуть вже у березні: названо максимальну суму підвищення Нові правила оплати комуналки: що хочуть змінити Встигнете зареєструватись - матимете 1500 грн: хто з українців отримає виплати до 16 березня Мінімальна пенсія зросте до 7374 гривень: коли чекати підвищення
Показати ще

Раніше повідомлялося, що "Українська команда" зібрала та передає на фронт 50 тисяч обігрівчих наборів для захисників на передовій.

Також повідомлялося, що "Українська команда" з початку широкомасштабного вторгнення росіян надала допомогу понад 150 військовим підрозділам.