Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Що з безпекою і вторгненням на Харківщину?

Поки що, найближчим часом вторгнення не має бути, але проблеми зі світлом, проблеми з інтернетом суттєві будуть. Приліт можливий. Вибух світлого кольору. Приміщення світлого кольору. Навіть бік вибитий. Обережно 9-ого числа, 10-ого, 11-ого.

Свято, чекають на свято. Щось із церквою пов’язано. Антихрист хоче святотатства. Церковне свято. Напередодні церковного свята чим більше забрати життів, насолодитись життями, страхом.

Полтавщина?

Популярні новини зараз
Зниження тарифу на доставку газу: хто платитиме менше Чому не можна сміятися 4 березня і навіщо викидати взуття: суворі заборони та обряди на Герасима Граківника Незабаром почнеться справжнє пекло: астролог попередила мешканців 7 міст про небезпеку "Газмережі" попередили споживачів про зміни: платити треба по-новому
Показати ще

Майже вся Україна буде червона, і туди буде летіти. Дивимось по прильотах. 20-е, наприкінці місяця.

Також проникнення ДРГ, таємне проникнення невеличкими групами, партіями. І знову ж та сама схема – через жінок. Зараз є сильний, небезпечний план, який потрошку втілюється: проникнення через жінок на територію України.

Що спільного між усіма цими жінками, крім ФСБ? Яка схема пошуку цих жінок? Що їх єднає?

Прості жінки, проросійські, у яких немає коштів. За невелику винагороду вони кажуть, що у будь-якому разі перемога буде за росією, і тому краще працювати на росію. Обіцяють потім якісь посади, виплати, гонорари.

Як повідомляв Знай.ua, Фрейн пояснила, що кожна людина має йти своїм шляхом, куди їй призначено, і завдання Залужного – це війна, але з посади він все ж таки піде.

Також Знай.ua писав про те, що Фрейн розповіла, коли у білорусі можливий свій Майдан.