Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Оракул показує доволі складний місяць для Одеси. Я навіть сказала б, дуже складний, вкрай складний. Саме у квітні бажано одеситам виїжджати кудись на дачі, подалі від центру міста. М'яко кажучи, поганий розклад справ на квітень в Одесі. Перша карта говорить про те, що буквально першого ж тижня чекають на Одесу обстріли.

Люди в Одесі дуже втомилися, взагалі обстріли їх замучили. І буде попадання у щось, до чого люди вже звикли. Тобто люди звикли, що це існує, що це є, що для них це звичне місце. І тут якоїсь миті все втратить сенс, вони перестануть це бачити, вони перестануть це спостерігати. Тобто йде втрата якоїсь звички, чогось звичного.

Або, скажімо, люди звикли чимось користуватися. Ну, ось як в Одесі було зовсім недавно, що через прильоти по інфраструктурі не ходив кілька днів електротранспорт. Тобто це втрата звичного життя, ти виходиш і не можеш сісти на трамвай, тролейбус, не можеш кудись поїхати.

Тобто щось станеться першого тижня, що знову зупинить звичний уклад. І певною мірою деякі люди можуть навіть втратити життєві орієнтири від безпорадності, бо не знатимуть, що ж чекає далі. Повне непорозуміння буде ситуації і дуже багато сумнівів, і помилок.

Популярні новини зараз
Приготуйтеся до пекельної спеки: прогноз погоди на літо 2024 року не залишить шансу прохолоді та комфорту В Україні почнуть готувати школярів до реального життя: скасовують 11-річку та змінюють предмети Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії Майже 200 гривень за куб: з 1 травня українцям почнуть подавати "золоту" воду
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Александрова розповіла, чи Україна перекриє повітря російським агентам.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманова розповіла, кому і навіщо був потрібний теракт у «Крокусі».