Про це він розповів у своєму блозі.

«Ростовська область зараз виконує роль такого собі логістичного хабу для живої сили, для певних боєприпасів, озброєнь, систем тощо. Крім того, там розташована значна кількість цікавих об'єктів, пов'язаних із управлінням якраз російських військ, які діють на окупованих територіях. Тому скажу, що завдавати ударів по об'єктах на території цієї області особливо важливо, і перебільшити їхнє значення неможливо», - зазначає Олександр Мусієнко.

До того ж, додає він, пояснювати, чому потрібно знищувати аеродроми на кшталт «Морозовськ», узагалі зайве, адже там розташовані літаки Су-34. За словами експерта, якщо вивести їх з ладу, то це означає, що на українські міста полетить менше КАБів, і вони не будуть руйнувати оборонні позиції ЗСУ.

«Саратовська область. Там розташований уже добре відомий для багатьох аеродром «Енгельс», авіабаза, яку ніяк не можуть декомунізувати. Уявити собі, що у 21 столітті існують назви десь «Енгельс» і «Енгельс-2», ну, це, звичайно, ще й комічно. Відомо, що на цьому летовищі базуються літаки Ту-95, стратегічні бомбардувальники росії, які завдають ударів ракетами Х-101, Х-555», - розповідає Олександр Мусієнко.

До того ж, пояснює він, «Енгельс» - це аеродром і база, на якій можна виконувати ремонтні роботи великої якості і глибини. Тобто, констатує експерт, таке технічне обслуговування бортів неможливо виконати на інших авіабазах, на «Оленьї» чи інших, які знаходяться за полярним колом.

Популярні новини зараз
Перших біженців уже відправили: одна з країн розпочала масову депортацію українців Роботу ТЦК повністю змінять: що планується Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року Дожити до надбавки: з якого віку пенсіонери можуть отримати спецдоплати
Показати ще

Как сообщал Знай.ua, Мусієнко прокоментував інформацію про підготовку росії до можливого наступу на Харків.

Также Знай.ua писал о том, что Гордон розповів, як одна фотографія породила чутки про його плани на лицарський переворот в Україні.