Видання The Wall Street Journal з посиланням на джерела повідомило, що Ізраїль готується до прямого нападу з боку Ірану на півдні або півночі.

За інформацією американського видання, Іран планує напад на Ізраїль протягом найближчих двох днів.

Втім, особа, наближена до керівництва Ірану, також повідомила американським журналістам, що начебто, остаточного рішення про напад поки що немає.

Втім, джерела Kyiv Post в українських спецслужбах не підтверджують інформацію американських журналістів про високу ймовірність нападу Ірану на Ізраїль протягом найближчих 48 годин.

"Ситуація справді напружена, але за нашою інформацією, остаточні рішення не ухвалені, протягом найближчих двох діб нічого екстраординарного не очікується!" - зазначив співрозмовник Kyiv Post.

Популярні новини зараз
Українцям розкрили гірку правду про додаток "Резерв+" Хто і коли першим вирушає на фронт після мобілізації Знімаєте показники неправильно та переплачуєте: українці отримали інструкцію по лічильникам Пенсіонерам готують солідну доплату: хто та скільки отримає
Показати ще

За його словами, українська розвідка уважно стежить за ситуацією на Близькому Сході. Дані, які є у розпорядженні наших спецслужб, вказують на те, що протягом двох діб нападу Ірану точно не буде. Однак, ситуація дуже динамічна і прогнозувати її розвиток на великий проміжок часу важко.