Про це вона розповіла у програмі «Прогноз».

Хто порадив США розмістити ядерну зброю у Польщі?

Ми (ред. - британці).

Але Україна тепер опиняється між двома ядерними державами. Чи ця ситуація становить ризики безпеки мирного населення України, ядерну небезпеку?

Вона каже, що ні абсолютно, це, навпаки, допоможе нам відчувати безпеку. А росія скоро перестане бути ядерною країною. Там десь збільшується, а десь зменшується.

Популярні новини зараз
Щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача
Показати ще

Але у росії найбільша кількість ядерної зброї після Китаю.

Вона каже, що насправді її набагато менше, вони проводили випробування, і багато в них уже не працює так, як раніше. І коли станеться повне роззброєння цієї країни, каже, тоді ми зрозуміємо, що це було правильне рішення про Польщу.

Траєкторія польоту ядерної зброї буде через територію України чи територію білорусі?

Каже, вона не летітиме. Ну, такого конфлікту не передбачено, такого виду війни не передбачено.

Яким ви бачите майбутнє російської федерації?

Вона каже, що ще кілька років, а потім федерація стане якоюсь іншою формою правління. Союзом республік, він у них уже був, просто республіки будуть внутрішні, а не зовнішні.

путін. Що можете сказати про цю особу?

Цар, що вмирає, це, каже, архетип, у них кожен цар вмирає, старіє і при цьому знищує все навколо, а потім на зміну йому приходить молодий переможець дракона, який вбиває старого дракона і стає молодим драконом. Вона каже, що це їхня така багаторічна історична гра, ми можемо її відстежити.

Як повідомляв Знай.ua, Сейраш розповіла, чи встигне дійти західна допомога до наступу рф наприкінці травня.

Також Знай.ua писав про те, що Ланг розповіла, коли Україна буде в НАТО і до чого тут Залужний.