Про це вона розповіла в авторській програмі Валерія Савчука “Різні люди”.

“У нас є спеціальний алгоритм, я спеціально його розробила для людей ще 20 років тому - це АКОРД. Це абревіатура, де літера “А” означає асиметрію. Якщо родимка раптом стає несиметричною - це перша ознака небезпеки. От була собі кругленька і маленька, і раптом стала розпливатися”, - повідомила Ольга Богомолець.

За словами лікаря, літера “К” означає край. Тобто якщо у родимки був рівний край і раптом став розмитим, то це знак, що варто бити на сполох. Як зазначила Ольга Богомолець, літера “О” означає окрас: якщо родимка змінила колір, треба терміново звернутися до лікаря.

““Р” - розмір. Родимка, яка росте, може бути небезпечною. Але якщо ростуть всі родимки, наприклад, у підлітковому віці, - це нормально. Але якщо росте одна родимка - це небезпека. Літера “Д” означає динаміку. Поява кірочок, тріщинок, кровоточивість та й будь-які зміни, які відбуваються в родимці - це ознака того, що в ній йдуть якісь процеси”, - заявила Ольга Богомолець.

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, водіїв попередили про величезний штраф: можна розпрощатися з 17 тисячами.

Також Знай.ua повідомляв, хто серед пенсіонерів ризикує втратити половину своєї пенсії.