Про це вона розповіла в авторській програмі Валерія Савчука “Різні люди”.

“Коли у мене на Майдані за один день на руках померли один за одним 16 хлопців, я у своєму житті не бачила стільки крові, незважаючи на те, що я постійно в медицині. Я собі не уявляла, як я можу повернутися, перевіряти родимки і говорити про красу. Я живих не пам’ятаю з Майдана, а мертвих пам’ятаю всіх”, - повідомила Ольга Богомолець.

За словами лікаря, повернутися після цього у звичайний ритм життя і зробити вигляд, що нічого не відбулося, було неможливо. Як зазначила Ольга Богомолець, варіантів тоді не було, тому довелося йти в політику й боротися за справедливість, щоб це жахіття не повторилося.

“І я зробила доволі багато: і закон про трансплантацію, і допомога родинам Небесної Сотні, і навчання. Багато чого було зроблено, і звичайно, 90% мого часу в політиці йшло на боротьбу з тими, хто заважав щось робити”, - заявила Ольга Богомолець.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, водіїв попередили про величезний штраф: можна розпрощатися з 17 тисячами.

Також Знай.ua повідомляв, хто серед пенсіонерів ризикує втратити половину своєї пенсії.