Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Чи планують вони якісь провокації з боку білорусі?

Планують. Планують також тут. Тут, найімовірніше, чи підставити українські Збройні сили, тут маска… Щось якісь провокації – так. Але це більше схоже на той бік. Як підстава, тут нічого нового.

Чи вдасться їм реалізувати цю провокацію?

Подальший хід цієї провокації – дати можливість обстрілювати з боку білорусі Україну. Ось тут ця небезпека досі висить. Ось скільки вона висить… Щоб у них вийшла ця провокація… Розумієте, у цю провокацію ніхто не повірить, навіть якщо вони її зроблять. А ось небезпека обстрілів висить з боку білорусі.

Популярні новини зараз
Хто і коли першим вирушає на фронт після мобілізації З 1 червня військовозобов’язаних чекають важливі зміни: що треба знати ТЦК змінюють методи пошуку: що треба знати З інших беруть пару тисяч: кому з українців задарма встановлять двозонні електролічильники
Показати ще

Обстрілювати хочуть територію України на Чернігівщині, на Житомирщині чи вони хочуть гатити по Києву? Тому що з білорусі зазвичай гатятб саме по столиці.

Показує плани створити складність… Те, що не виходить реально досягти завдяки іншим обстрілам. Це може бути все, що пов'язане з водою, знаєте, вода, дамби, ось це. Це пов'язано з військовою структурою.

Наскільки це реально? Тут карта вибору. Все-таки є надія, що ми цього уникнемо, але водночас і велика небезпека.

Як повідомляв Знай.ua, Атаманова розповіла, що чекає росія після інавгурації путіна.

Також Знай.ua писав про те, що Сейраш розповіла, чи виб'ють ЗСУ окупантів із Харківщини.