На щастя, обійшлося без постраждалих. Про це розповів Валерій Дубіль, народний депутат України від ВО «Батьківщина».

Знищена росіянами будівля кінного комплексу не мала жодного відношення до військової інфраструктури. Після звільнення Харківщини від російських окупантів цей заклад почав відновлюватись. З-поміж іншого, тут проводили іпотерапію та інші реабілітаційні заходи для дітей.

«Це саме той клуб, звідки ми разом з Благодійним фондом молодіжної ініціативи «Надія» та небайдужими людьми, напередодні травневого наступу на північ Харківщини, евакуювали академічних та спортивних коней, яких прихистили у селі Дідівці на Чернігівщині, у безпечному та комфортному місці, де вони перебувають під постійною опікою та доглядом. І зараз розуміємо, наскільки правильним та своєчасним було це рішення - навряд чи тварини вижили б після цього нічного обстрілу. Вкотре дякую кожному, хто долучився до цієї справи - ми разом врятували життя прекрасним тваринам!» - розповів Валерій Дубіль.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще