Станом на 31 травня передано підозрілі фінансові операції правоохоронним органам у розмірі 192,9 млрд. гривень. Накладено арешт на корпоративні права на 12,3 млрд. гривень. Заблоковано фінансових операцій на 18 млрд. гривень.

Заблоковано рахунки майже 3 тисяч колаборантів.

У період з 21 по 24 травня 2024 року представники Держфінмоніторингу взяли участь у засіданнях Робочої групи з оцінок та 67-му Пленарному засіданні Комітету експертів Ради Європи із взаємної оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), які проходили у м. Страсбург (Французька Республіка).

Також, представниками Держфінмоніторингу взято участь у круглому столі під час якого до відома учасників Пленарного засідання донесено інформацію стосовно заходів, що вживаються Україною у сфері ПВК/ФТ/ФРЗМЗ в умовах агресивної війни російської федерації (РФ) проти України та подальших напрямків роботи у зазначеній сфері, а також в тематичних сесіях з питань ПВК/ФТ.

Нагадаємо, після взаємодії з членами FATF, які погодилися з доводами Держфінмоніторингу, Росія обмежена у правах членства у Міжнародній групі проти відмивання брудних грошей (FATF). Нещодавнє пленарне засідання FATF підтвердило подальшу зупинку членства Росії.

Після взаємодії з членами FATF, які погодилися з доводами Держфінмоніторингу, росія обмежена у правах членства у Міжнародній групі проти відмивання брудних грошей (FATF). Нещодавнє пленарне засідання FATF підтвердило подальшу зупинку членства Росії.

Також сталося виключення можливості Р2Р транзакцій для низки російських банків та платіжних систем на криптобіржі Binance.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

З іншими заходами можна ознайомитись у таблиці від Держфінмоніторингу від 31 травня: