Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Третій тиждень червня 2024 року. Досить складна ситуація може бути. Можуть застосовувати щось погане, це стосується Донецького напрямку.

Тобто якась зброя?

Так, щось спробувати застосувати. Тому що, знову ж таки, вони не матимуть успіху у просуванні ось так, як вони планують. Щоб зробити якийсь ривок… Тут ще може бути якийсь обхідний маневр. І тут все одно стримувальний фактор іде. І карта вибору. З гарного – карта вибору. Дай Боже, щоб у них взагалі нічого не вийшло, і щоб воно там у них все шарахнуло.

Протягом усього цього місяця Зеленському йде дуже велика небезпека. Спроба підставити його. Тут навіть більше йде не загроза відходу в інший світ, тому що вони це намагалися робити різними способами, а тут якась лиха підстава.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Таке враження, знаєте, виставити його в якомусь неприємному світлі. І над цим вони працюють. І тут навіть іде шляхом впливу на підсвідомість.

Як повідомляв Знай.ua, Атаманова розповіла, коли буде закон про демобілізацію.

Також Знай.ua писав про те, що Фрейн розповіла, яку посаду готують Залужному після Лондона.