Про це йдеться на сайті Асоціації платників податків України.

«Передусім хочу подякувати захисникам та захисницям, які боронять нашу землю від загарбників і відстоюють нашу свободу і нашу незалежність, за можливість жити та працювати. Ми віримо в нашу Перемогу! Молимося за здоров’я кожного захисника та захисниці! Пам’ятаємо і вшановуємо пам’ять про кожного Героя, який віддав своє життя за Україну», — заявив президент Асоціації Грігол Катамадзе.

Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків» започаткували ще у 2011 році, він мав сприяти створенню справедливих умов для бізнесу, а також для підняття авторитету платників податків.

20 червня 2023 року Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» оголосило рейтинг та нагородило переможців званням «Сумлінний платник податків – 2023»:

АТ «ФАРМАК»;

Популярні новини зараз
Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

ПрАТ «КИЇВСТАР», які перебувають на обліку в Центральному офісі ВПП;

ПрАТ «НВО «КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИКИ»;

ДП «НАУКОВИЙ ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ АКАДЕМІКА Л.І. МЕДВЕДЯ МОЗ УКРАЇНИ»;

ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», які перебувають на обліку в Головному управлінні ГУ ДПС у місті Києві.

Як повідомляв Знай.ua, Загородній заявив, що боятися ядерної війни з росією не варто, оскільки всі її погрози – це блеф.

Також Знай.ua писав про те, що Росс заявив, що у липні на фронті буде особливо спекотно.