Про це йдеться на сайті Асоціації платників податків України.

«9 січня цього року було прийнято Рішення про відновлення проведення щорічного Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінний платник податків», з метою продовження традиції вшанування на державному рівні переможців Рейтингу, який створює традицію шанобливого ставлення до кожного платника податків. І ми знову зібралися разом, щоб урочисто нагородити тих, хто сумлінно сплачує податки, чим наповнює бюджет нашої країни, дає ресурс для її оборони», - зазначила модераторка заходу Леся Кашпур.

Загалом Рейтинг «Сумлінні платники податків» Асоціація ввела у 2011 році, він відбувається у два тури: регіональний та Всеукраїнський. Його первинна мета – сприяння розвитку бізнесу через заохочення до чесної сплати податків.

20 червня 2023 року Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» опублікувало рейтинг переможців:

АТ «ФАРМАК»;

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи
Показати ще

ПрАТ «КИЇВСТАР», які перебувають на обліку в Центральному офісі ВПП;

ПрАТ «НВО «КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИКИ»;

ДП «НАУКОВИЙ ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ АКАДЕМІКА Л.І. МЕДВЕДЯ МОЗ УКРАЇНИ»;

ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», які перебувають на обліку в Головному управлінні ГУ ДПС у місті Києві.

Як повідомляв Знай.ua, Розумний заявив, що країни, які проігнорували Саміт миру або не підписали комюніке, мають моральну відповідальність.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чи може Україна наздогнати росію у плані ракет і безпілотників.