Це стало можливим завдяки меценату Наталії Некрасовій та партнерів з Латвії - ТОВ «Elvim» в особі Ігоря Думана і товариства «Медідея».

БФ молодіжної ініціативи «Надія»
БФ молодіжної ініціативи «Надія»

«Після суттєвого загострення ситуації на північному та північно-східному кордоні нашої країни, а також напруженої ситуації на Донецькому та Запорізькому напрямах, в госпіталі всіх регіонів надходить велика кількість поранених захисників та захисниць. Для надання їм якісної та своєчасної допомоги необхідні витратні матеріали, які є в постійному дефіциті. Тому ми з командою фонду «Надія» та партнерами доставили у госпіталь великий вантаж витратних матеріалів, потреба в яких є буквально щоденно», - розповів голова наглядової ради фонду, перший заступник голови Комітету ВР з питань здоровʼя нації Валерій Дубіль.

БФ молодіжної ініціативи «Надія»
БФ молодіжної ініціативи «Надія»

Загалом Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» доставив у госпіталь більше 15 тисяч одиниць дороговартісних медичних засобів.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще