Про це він розповів в авторському проекті Валерія Савчука "Різні люди".

“Коли приходить криза, якою б вона не була, у країні, різко зростає кількість звернень до психологів саме сімейних. Чому? Коли все в житті “рівненько”, ми схильні багатьох проблем не помічати. За спокоєм та передбачуваністю деякі важливі проблеми не помічаються”, - повідомив Євген Дейнеко.

За словами психолога, коли трапляється криза, всі ці проблеми оголюються, і ти вже не можеш їх не помічати. Як зазначив Євген Дейнеко, якщо раніше у парах не було довіри одне до одного чи якісь були розбіжності, ці проблеми зараз ще сильніше загострилися.

"Тому багато сімей зараз просто розвалюється через все це, тому що воно оголилося, воно болить і хочеться це якось закрити", - заявив Євген Дейнеко.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, вчений пояснив українцям ризики використання смартфонів під час грози: "Не намагайтеся...".

Також Знай.ua повідомляв, що звільнили з роботи, доки доглядала дитину: жінкам радять, як знайти управу на роботодавця.