Про це він розповів в авторському проекті Валерія Савчука "Різні люди".

“До 30 років жінки зазвичай виходять заміж, вони розуміють, що щось не так, щось не виходить. І коли вони там один раз помилилися, двічі помилилися, доля дала по голові, то вони розуміють, що щось не так чудово, як вони собі планували. І це відбувається до 35 років”, – повідомив Євген Дейнеко.

За словами гостя програми, зараз ми проходимо такий етап, коли жінки живуть самі по собі та вважають, що всі чоловіки їм щось винні. Як зазначив Євген Дейнеко, п'ятьма роками раніше ми проходили інший етап, коли всі довкола говорили, що жінка має бути за чоловіком, має підтримувати його та надихати.

“Зараз відбувається внутрішнє звеличення жінки та знецінення чоловіка. Це ніби інша крайність, і вона вже йде до завершення. І всі ці речі проходять через великий процес, де є одна крайність, друга крайність, але потім усе прийде до балансу. Я зараз несу тренд здорових стосунків”, - заявив Євген Дейнеко.

Популярні новини зараз
Світло буде відсутнє по 20 годин на добу: експерт попередив про найгірший сценарій Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українці піднімають статки на старих сімейних фото: скільки можна заробити.

Також Знай.ua повідомляв, що треба знати кожному чоловікові: які правила отримання повісток змінюють із 16 липня.