Про це він розповів у авторській програмі Валерія Савчука «Різні люди».

На думку філософа, якщо вважати, що Третя світова відбуватиметься з багатьма локальними вогнищами, у які буде втягнутий увесь світ, то вона вже почалася. Якщо рахувати ще Холодну війну, то це вже Четверта, якщо порахувати всі величезні війни, умовно Чингісхана, Олександра Македонського, Наполеона тощо, то вийде Шоста, Сьома, Восьма, тобто порахувати можна.

«Обмін ядерними ударами неминучий. Але мені хочеться вірити, що тотальної ядерної війни та ядерного знищення не буде. Мені хочеться вірити, що зрештою люди зупиняться на межі та спробують домовитися. Але обмін ядерними неминучий», - стверджує Сергій Дацюк.

Між ким будуть ці удари, міркує він, сказати важко, можливо, росія вдарить по Україні, можливо, Китай по Тайваню. За словами гостя програми, нехай Китай вважає Тайвань своєю територією, а росія – Україну, але ймовірність такого удару не є нульовою.

«Я сказав би так, як зараз прийнято говорити: добро обов'язково переможе зло, причому те, що переможе, те і буде добром», - підкреслює Сергій Дацюк.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Золотарьов заявив, що після отримання винищувачів F-16 ЗСУ зможуть зменшити загрози від російських КАБів.

Також Знай.ua писав про те, що Ланг розповіла, чи довго росіяни ще обстрілюватимуть Харків.