Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Принагідно експерт згадує слова Гетманцева, що всі біднішають, що ось війна – це такий період, коли всі біднішають. І тут же, додає він, можна згадати 6 мільйонів голови МСЕК Хмельницької області, тож не всі біднішають.

«Вони просто живуть в іншому світі, у паралельному світі. По-перше, я вже сотні разів говорив, і будь-який економіст підтвердить, що підвищувати податки на працю, на підприємництво під час війни перед зимою з підвищенням усіх тарифів – безглузде заняття, воно занедбає економіку, занедбає малий бізнес, середній клас тощо, нічого хорошого не принесе до бюджету. Красти треба менше і шукати шляхи наповнення бюджету без підняття податків. Тим паче, під час війни, багато економістів кажуть, треба знижувати податки, дати можливість розвинутися», - коментує Дмитро Співак.

За його словами, бізнес уже звернувся до влади за багатьма напрямками. Зокрема, розповідає гість програми, бізнес незадоволений, що влада часто їх обманює та грає з податками, посилаючись на МВФ, що підвищення податків заднім числом є неприйнятним. Також, додає він, люди не задоволені обмеженням переказів з карти на карти у 150 000, адже не всі шахраї.

«Бізнес не задоволений, що держава вкладає наявні гроші у якісь довгі проєкти, зокрема у капбудівництво тощо, коли потрібні швидкі інвестиції, а не довгі. Що немає плану виходу та виведення економіки з тіні, що не було секвестру бюджету. Тобто є багато таких професійних претензій бізнесу до влади», - підкреслює Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
"Державу очолить жінка": тарологиня зробила несподіваний прогноз щодо політичних подій в Україні Кого до штурмовиків, кого – до артилерії: як розприділяють мобілізованих чоловіків Українцям перерахують платіжки за опалення: хто заплатить менше Українці у грудні отримають останню пенсію: деталі жорстких обмежень від ПФУ
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Фрейн заявила, що червоний кінь війни перекидається на іншу територію.

Також Знай.ua писав про те, що Старіков розповів, чи потрібна Україні мобілізація з 20 років.