Про це він розповів у своєму блозі.

«Ідея цього разу у тому, як пише «Радіо Свобода, що ці британсько-французькі війська у разі їхнього розміщення на території України мають виконувати місію із патрулювання лінії розмежування, яка може бути досягнута завдяки припиненню вогню. Ці війська якраз мають контролювати режим перемир’я, режим припинення вогню, що не буде обстрілів», - зазначає Олександр Мусієнко.

Отож, констатує експерт, ця новина подається під соусом того, що Європа демонструє США свою готовність до певних дій, зокрема демонструє це Трампу, який хоче від Європи більшої участі у російсько-українській війні.

На його думку, у цій ідеї все добре, зрозуміло, але є ризик, що ми можемо отримати на своїй території просто якусь розширену та удосконалену версію місії ОБСЄ часів Антитерористичної операції, починаючи з 2015 року. А тоді, нагадує експерт, було багато недоліків, зокрема, вони чомусь не бачили обстрілів з російського боку, знаходилися десь на окупованих територіях у закладах розваг тощо, не дуже поспішали верифікувати російські злочини, і громадяни рф були у складі цієї місії.

«Тут головне, щоб не був запропонований варіант просто місії ОБСЄ. Звичайно, плюсом великим є той факт, що там уже точно не буде росіян, навряд чи вони будуть у британських чи французьких військах. Тобто це якраз той момент, коли, як то кажуть, диявол криється у деталях, коли кожен пункт важливий, і їх потрібно пропрацьовувати», - підкреслює Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів залишать без копійки вже з січня: в ПФУ назвали важливі умови Мобілізація у січні: ким у першу чергу зацікавиться ТЦК До супермаркету за цим більше не йдемо: 10 продуктів, які заборонено там купувати Нові правила розшуку ухилянтів: кого знайдуть за лічені дні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив, що наразі політичної волі у чинної адміністрації США немає на запрошення України в НАТО.

Також Знай.ua писав про те, що Басилія розповів, як Грузія скотилася від Саакашвілі до Іванішвілі та «Грузинської мрії».