Про це він розповів у своєму блозі.

«Для нього головне зараз – переговори з Трампом, тому що Байден із ним жодного разу не говорив, хоча путін сподівався, що і з Байдена можна на цю тему поговорити. Але після 24 лютого 2022 року жодного разу не було контакту ні телефонного, ні якогось іншого з путіним. Повністю заморожено пряму лінію для того, щоб хоча б поговорити один з одним, погрожувати тощо», - зазначає Вадим Карасьов.

За його словами, у Росії був розрахунок на те, що на виборах перемагає Трамп, вони запускають «Орешник», і тоді новий президент США погоджується на переговори щодо комплексу глобальної безпеки, як це було за радянських часів: СРСР-США, Брежнєв-Ніксон, Брежнєв-Джеральд Форд, Брежнєв-Картер, а потім Горбачов-Рейган тощо. І в цьому розкладі, додає експерт, російсько-українська війна вирішилася б також у комплексі інших проблем глобальної безпеки.

«Адміністрація, що йде, вже ні за що не відповідає, вона тільки хоче піти більш-менш, скажімо так, не із програшем. Тому вона хоче вирівняти гру, а решту повісити на Трамп. І решту Трампу доведеться вирішувати, це йому робити. Тож думайте, як вести переговори», - наголошує Вадим Карасьов.

Як стверджує експерт, все, що зараз відбувається, має відношення до переговорів, які розпочнуться: і бої на східному фронті, і Курська операція, і «Орешник», і різні заяви, відповіді на них, брифінги тощо.

Популярні новини зараз
Мобілізація у січні: ким у першу чергу зацікавиться ТЦК Гаманець "схудне" ще на 200 грн: українцям виставляють додаткові рахунки за газ Бронювання від мобілізації скасують у три кліки: держава запровадила нову функцію Молдавська криза може повторитися в Україні: крижані квартири, брак електроенергії та космічні тарифи
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко заявив, що наразі політичної волі у чинної адміністрації США немає на запрошення України в НАТО.

Також Знай.ua писав про те, що Басилія розповів, як Грузія скотилася від Саакашвілі до Іванішвілі та «Грузинської мрії».