За рік таких повідомлень побільшало на 27%.

Про це свідчать дані Опендатабот.

Зазначається, що кожне п’яте повідомлення стосується підозрілих операцій. Від початку року вдалося зупинити таких операцій на суму 6,1 млрд грн.

У 80% ці повідомлення стосуються фінансових операцій, що перевищують встановлену законодавством суми (близько 400 тисяч гривень на місяць).

Ще 20% — це підозрілі операції, які можуть бути пов’язані із відмиванням коштів, корупцією чи фінансуванням тероризму.

Популярні новини зараз
На межі виживання кожен третій пенсіонер: які результати дала індексація Після індексації пенсії в Україні насправді зменшилися Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
Показати ще

Після перевірки Держфінмоніторинг направив 780 матеріалів у правоохоронні органи на суму 53,1 млрд грн.

Найбільше матеріалів направили до Національної поліції України — 223 матеріали на суму понад 15 млрд грн. Це матеріали, що пов’язані із шахрайством тощо.

Ще 218 матеріалів на суму 9,7 млрд грн було передано до СБУ. Переважно, йдеться про операції, пов'язані з державною зрадою, колабораціонізмом тощо.

120 матеріалів на суму 7,06 млрд грн направили до НАБУ. Це справи, що стосуються посадовців.