Про це він розповів у своєму блозі.

«100% хто втрати вплив можна сказати. Це Іран і росія, тому що, напевно, дуже буде важко їм утримати ті позиції, які були, або навіть вберегти бази, що цікавить нас. Я маю на увазі росію, морську базу та аеродром, і ми бачимо зараз вихід російських військ із цих баз. Відповідно, їх вплив точно впаде», - стверджує Максим Ялі.

А ось Іран і Катар, зазначає він, можуть виграти від повалення режиму Асада і зменшення впливу росії, зокрема, в енергетичному плані, що цікаво і Україні, і ЄС. Як пояснює експерт, росія зайшла у Сирію якраз для того, аби не дати добудувати газогони з Катару та Ірану, якщо ж цей проєкт закінчити, росія у програші, а у Туреччини як газового хабу буде більше важелів впливу на москву у різних питаннях.

«До речі, для нас це важливий фактор, це ще один важіль впливу на путіна йти на поступки, припиняти війну проти України. Тому що, якщо він буде і надалі вести війну, так би мовити, гаяти час на війну вдовгу, цей момент може бути втрачений для нього», - підкреслює Максим Ялі.

Окрім цього енергетичного виміру, додає експерт, для Туреччини тут вигода у безпекових моментах, мається на увазі курдська загроза, так само безпекову вигоду отримує і Ізраїль, тож багато хто у виграші від повалення режиму Асада.

Популярні новини зараз
Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ Мобілізація стане на нові рейки: автоматичні санкції та нові правила відстрочки з 2025 року Зарплата більше не матиме значення: українцям призначатимуть пенсії за новою системою В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карасьов пояснив, що путін вважає Україну своєю проблемою і намагатиметься вмовити Трампа відступити.

Також Знай.ua писав про те, що Бортник пояснив, чому деякі країни можуть бути проти вступу України у ЄС.