Про це він розповів на каналі «UKRAINE THE BEST».
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа його словами, ідею і сценарій спільного із Раду Поклітару проєкту «Перехрестя» їм підказала музика Мирослава Скорика. Спершу, розповідає гість програми, Поліктару відібрав музику відповідно до того, як він бачить балет, темп, динаміку, ритміку, а вже потім він сам сів у темряві і послухав ці твори.
«Для роботи були вибрані 3 твори для скрипки, на основі яких вже був зроблений балет «Перехрестя». Це ж було треба для роботи, послухати, придумати і ще ж репетиції робити, щоб не записувати повністю у студії новий твір, це складно, не було часу. І я думаю що це (ред. – твори Скорика) – гордість української музики», - розповідає Олександр Друганов.
Після цієї музики, згадує художник-постановник, у нього з'явилося купа всього, зокрема, назва, головна ідея: біженці (це ще було до війни), величезні білі валізи із чорними лініями, які перехрещуються, такі самі костюми, все у намальованих лініях, перехрестя людських доль, шляхів, усього.
«І там вже все починалося з того, що парки ткуть цю нитку життя, але ж її можна перерізати, і там так само є. І паралельний зміст іде: крім балету, ще на екрані якраз є ця історія, коли нитку можна перерізати, потім її зв'язати, а з нитки ткуться якісь мережі, а іще є тканина…», - пояснює Олександр Друганов.
Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман пояснив, що ідея із європейськими військами на лінії розмежування навряд чи пройде.
Також Знай.ua писав про те, що Карасьов розповів, чи можна буде заморозити війну з рф по лінії фронту без загроз у майбутньому.