Про це він розповів у своєму блозі.

Як зазначає експерт, США, очевидно, підтримують ідею введення європейських військ в Україну на лінію розмежування, і це рішення матиме кілька серйозних наслідків. Зокрема, пояснює він, це суб'єктивізація європейських сил безпеки, про необхідність розвитку яких Макрон говорить давно. І це, додає він, буде набагато масштабнішим, ніж із Балканами колись.

«Таке собі створення європейського протоНАТО у ситуації, якщо США почнуть розсмикувати цей союз, виходити з нього чи вимагати від нього чогось більшого. І спроба сил одночасно, і спроба залишити за Європою ключове слово чи ключовий інструмент участі у фінальному врегулюванні», – пояснює Руслан Бортник.

А чи будуть це миротворці, чи експедиційний корпус, стверджує він, насправді залежить від позиції росії. На думку експерта, навряд чи росія погодиться на миротворців НАТО у ситуації, коли вона й так постійно заявляє, що воює тут із НАТО.

«Якщо росія не погодиться, але ці війська увійдуть на територію України, тоді це буде експедиційний корпус за прикладом британського експедиційного корпусу на території Франції у період Другої світової війни. І це означає, що цей експедиційний корпус рано чи пізно вступить у прямі зіткнення, у пряме протистояння, у бої проти військ російської федерації. Це означає, що війна масштабуватиметься не просто на НАТО, а на пряму участь країн НАТО», - підсумовує Руслан Бортник.

Популярні новини зараз
Важливе нововведення з 1 серпня: стосується всіх, у кого є банківські картки Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців Пенсійний фонд виплачуватиме 2100 грн щомісяця: хто отримає допомогу
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Старіков пояснив, чому дрони не можуть замінити артилерію та ракети.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чи може бути для України альтернатива НАТО.