Про це він розповів у своєму блозі.

«Якби вже йшли якісь переговори, наприклад, на якомусь рівні середньому, то путіну не треба було виступати або розповідати хвилин 10, що він хоче, як він бачить, що він пропонує Трампу, в машині, коли він їде з кореспондентом. Навіщо? Ну, він у такий спосіб особисто дає сигнал, а тепер ваша черга», - пояснює Вадим Карасьов.

Та й взагалі, констатує він, путін поки не поспішає розпочинати мирні переговори щодо закінчення російсько-української війни, оскільки йому це не вигідно. Адже, зазначає експерт, зупинка війни – це її зупинка на лінії фронту, землі, а російська армія у наступі.

«І з погляду путіна має бути домовленість щодо повоєнного устрою України. Трамп на це не підписувався, він про це не говорив, і незрозуміло, підпишеться він чи ні, бо це трохи інша угода. Це не та угода, на яку він розраховував», - наголошує Вадим Карасьов.

За словами експерта, Трамп хотів виступити у цих переговорах як чесний маклер, брокер, третейський суддя, арбітр, він хотів посадити путіна та Зеленського за один стіл, і щоб вони все вирішили в обмін на зняття санкцій з росії та допомогу Україні, якщо ні – ще більші санкції росії та жодної допомоги Україні. Але путін, стверджує він, хоче говорити не із Зеленським, а з Трампом, і не просто про зупинення війни, а про політичне врегулювання України.

Популярні новини зараз
Увага - на "тіло" виплат: в Україну йде масштабна індексація пенсій, як зміняться суми Майже на 404 гривні більше: українським пенсіонерам перерахували виплати Зниження мобілізаційного віку: у 3 ОШБр назвали важливу умову Не врятує навіть висока зарплата: кому відмовлять у бронюванні від мобілізації
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман заявив, що не росія, а Україна виявилася енергетичною наддержавою.

Також Знай.ua писав про те, що Бортник розповів, як Україна житиме після війни: західний капітал, транзит і повернення громадян.