Про це він розповів у своєму блозі.

«Як каже Кіт Келлог? Десь 9 травня закінчується воєнний стан (до 9 травня підписав же Зеленський), закінчуються й ті 100 днів, які Трамп дав на перемир'я, інтенсифікуються контакти (ред. – між рф і США), як кажи Пєсков, Кіт Келлог теж каже, що все йде. Отже, що? Перемир'я», - зазначає Вадим Карасьов.

Найімовірніше, констатує він, це буде останнє продовження воєнного стану в Україні, адже Трампа не проведеш, а далі, зрозуміло, вибори, на підготовку яких дають 3 місяці. Тільки ось, підкреслює експерт, переможець президентських виборів вже підписуватиме остаточну угоду з путіним, і ось питання, чи багато хто захоче увійти в історію з таким мирним документом.

«І вони (ред. – США) не враховують, що народ може проголосувати проти перемир'я. Ну, президентські вибори будуть за що? Це референдум щодо перемир'я. Насправді президентські вибори перетворюються на референдум щодо перемир'я – ми приймаємо його чи не приймаємо. А якщо не приймаємо? Демократія, вибачте. Вибори – це непередбачуваність, якщо говорити про вибори вільні, а не запрограмовані. Що ж тоді робити? Відкидаємо перемир'я і наступаємо? Так Америка грошей не дасть і зброї не дасть», - пояснює Вадим Карасьов.

Тож, констатує він, ці вибори вже не будуть такими, як колишні, і важко сказати, хто з якою програмою вийде, з яким бекграундом та за кого із них проголосують українці. Тому, розмірковує, експерт, ймовірно, цього моменту в США не врахували, коли сказали, що нам потрібні вибори.

Популярні новини зараз
Затримають і відвезуть до ТЦК: через що в осіб з відстрочкою можуть бути неприємності ТЦК прописали нові правила: як мають спілкуватися воєнкоми Українцям "урізали" пенсії до 5 тисяч: хто потрапив під скорочення і чого чекати навесні 2025 року Пенсіонерам варто замінити пенсійне посвідчення, інакше пенсії можна не дочекатися: нові правила для літніх українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бортник заявив, що наша мета – змусити Трампа прийняти українську позицію.

Також Знай.ua писав про те, що Яневський розповів, як треба захищати права громадян: «Хлібом не годуй, дай посудити з урядом».