Про це він розповів у своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський (і це позиція уряду, вочевидь, консолідована) з Дональдом Туском говорять про те, що їм треба захищати Польщу і вони не будуть розміщувати війська в Україні. Ну, бачите, ось така не дуже зрозуміла позиція наших найближчих партнерів, які дуже багато нам допомагають протягом цієї війни. Дуже багато зробили, але зараз чому ж не гарантувати?», - зазначає Олександр Мусієнко.
І при цьому, додає він, польські політики же постійно кажуть, що без сильної і незалежної України не може бути Польщі, навіть покійний президент Качинський казав, що сьогодні Грузія, завтра Україна, потім країни Балтії, а тоді настане час і Польщі. Хоча, міркує експерт, можливо, Польща ще змінить свою позицію, бо, як пише Reuters, США мають низку запитань до Європи, і перше з них – яку кількість своїх військ вони можуть направити в Україну.
«Є вже заява Кіра Стармера про те, що Британія готова розглянути варіант відправки військ. Щоправда, треба розуміти, що на сьогодні чисельність британських військ складає близько 80 000, це регулярна армія, не враховуючи резервістів. Якщо ми говоримо про контингент, то такі країни, як Британія, могли би відправити 15-20 тисяч військовослужбовців», - розповідає Олександр Мусієнко.
Загалом же, констатує він, це початок, це вже крок від обговорення ідеї до її деталізації, це вже конкретика і певний прогрес у питання того, які країни відправлять миротворчі війська в Україну і у якій кількості.
Як повідомляв Знай.ua, Бортник пояснив, що переговорний процес тільки починається, тому рано посипати голову попелом.
Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко про співпрацю США з Китаєм: «Це би призвело до краху путінського режиму».