Про це він розповів у своєму блозі.

На думку експерта, обов’язково економічний пакет допомоги від США, ось ця угода про рідкоземельні метали має поєднуватися із військовим компонентом, це навіть невідворотно. Принагідно він нагадує, що План Маршала, який ініціювали США для відновлення і відбудови Європи після Другої світової війни, також поєднувався із безпекою.

«Якраз 1949 року було підписано Північноатлантичний договір про НАТО, якраз це все йшло завжди у такому поєднанні. І фактично навіть створення НАТО передувало Європейській спільноті з вугілля та сталі, яка потім переродилося у Європейський Союз. І американці зайшли на територію європейських країн, побудували там бази, військову інфраструктуру доволі таки велику. Італія, Німеччина, Бельгія, Нідерланди та інші країни… Тобто була і безпека. Заходили гроші, і паралельно заходила безпека», - розповідає Олександр Мусієнко.

Також, додає він, є приклад Японії, хоча вона було супротивником США у Другій світовій і підписала капітуляцію, але туди теж зайшли американські інвестиції, а потім й американські гарантії безпеки, американські військові бази.

«У нашій ситуації ми не можемо покладатися виключно на запевнення про те, що до нас за економікою прийде безпека. Нам потрібне підтвердження цього. Найкращим підтвердження було би, якби Сполучені Штати вже зараз долучилися своїми військами до європейської ініціативи про відправку миротворців в Україну», - пояснює Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
У ТЦК ходитимете, як на роботу: контроль над чоловіками посилять ще більше Залишиться тільки жебракувати: від України вимагають підвищення тарифів Мобілізація у квітні набере обертів: кого з чоловіків ТЦК "візьмуть на приціл" Можна залишитись без пенсії: українцям дали лише 10 днів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі заявив, що в договорі про рідкісноземельні метали не більше цінності, ніж у Будапештському меморандумі.

Також Знай.ua писав про те, що Дубина розповів, наскільки модернізувалась українська армія за час війни.