Про це він розповів у своєму блозі.

«Я можу припускати, що путін піде на поступки, він підіграватиме Трампу. Це раз. По-друге, ні на яке заперечення цих умов переговорів путін не піде», - стверджує Вадим Карасьов.

Як пояснює експерт, якби путіну було все одно на ці мирні пропозиції Трампа про 30 днів, як багато хто думає і в Україні, і в Європі, росіяни б не почали наступ у Курській області останніми днями, адже це якраз про переговори, це аргумент. Він нагадує слова путіна про те, що ніхто не сяде за стіл переговорів, поки не вирішиться ситуація з Курщиною, і ось саме вони виконали свої завдання там, призупинивши наступ на Донбасі і скерувавши всі сили на Курськ, а ми тут домовившись із новою адміністрацією США.

А всі деталі, розмірковує він, вирішуватимуться якраз під час цього перемир'я на 30 днів. І цікаво, додає експерт, які аргументи будуть у росії, бо свої амбіції щодо територій путін військовий шляхом не задовольнив, а на поступки йти доведеться.

«Все інше вже буде згодом. Перше – поїздка Віткоффа до росії, потім – можливо, телефонна розмова путіна та Трампа. Публічна, я наголошую, з публічним, скажімо так, оголошенням результатів цих переговорів. А далі — переговорні групи. Але головне на цьому етапі – це все-таки той момент, що Трамп працює із Зеленським, Трамп працює з путіним. У тристоронньому форматі поки що я не бачу зустрічі, хоча вона можлива», - констатує Вадим Карасьов.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 10 травня: день, коли інтуїція підводить, а несподіванки чекають за рогом Мобілізація стає жорсткішою: ухилянтів дістануть у власному ліжку Податкова зазирне у ваші рахунки: що насправді хоче влада Більше не безкоштовно: Ощадбанк вигадав нові способи брати гроші з клієнтів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Старіков заявив, що на Курському плацдармі тактична криза, яка розвивається.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів про досвід США в урегулюванні збройних конфліктів і зауважив, що добитися стійкого миру їм не надто вдавалося.