Про це він розповів у своєму блозі.

«Я можу припускати, що путін піде на поступки, він підіграватиме Трампу. Це раз. По-друге, ні на яке заперечення цих умов переговорів путін не піде», - стверджує Вадим Карасьов.

Як пояснює експерт, якби путіну було все одно на ці мирні пропозиції Трампа про 30 днів, як багато хто думає і в Україні, і в Європі, росіяни б не почали наступ у Курській області останніми днями, адже це якраз про переговори, це аргумент. Він нагадує слова путіна про те, що ніхто не сяде за стіл переговорів, поки не вирішиться ситуація з Курщиною, і ось саме вони виконали свої завдання там, призупинивши наступ на Донбасі і скерувавши всі сили на Курськ, а ми тут домовившись із новою адміністрацією США.

А всі деталі, розмірковує він, вирішуватимуться якраз під час цього перемир'я на 30 днів. І цікаво, додає експерт, які аргументи будуть у росії, бо свої амбіції щодо територій путін військовий шляхом не задовольнив, а на поступки йти доведеться.

«Все інше вже буде згодом. Перше – поїздка Віткоффа до росії, потім – можливо, телефонна розмова путіна та Трампа. Публічна, я наголошую, з публічним, скажімо так, оголошенням результатів цих переговорів. А далі — переговорні групи. Але головне на цьому етапі – це все-таки той момент, що Трамп працює із Зеленським, Трамп працює з путіним. У тристоронньому форматі поки що я не бачу зустрічі, хоча вона можлива», - констатує Вадим Карасьов.

Популярні новини зараз
Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки Гороскоп на сьогодні, 19 квітня: субота непередбачуваних змін і несподіваних зустрічей Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Старіков заявив, що на Курському плацдармі тактична криза, яка розвивається.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів про досвід США в урегулюванні збройних конфліктів і зауважив, що добитися стійкого миру їм не надто вдавалося.