Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, поїздка представника кремля Дмитрієва у Вашингтон супроводжувалася неймовірною кількістю ІПСО, зокрема, Reuters, Bloomberg та інші писали багато публікацій із посиланнями на джерела у москві, хоча виглядає це сумнівно, радше на рівні «десь чув, так люди кажуть». Отже, розповідає він, західні медіа багато написали про те, що росія хоче припинення вогню, але США мають натиснути на Україну тощо.

«росія свідомо намагається поширювати інформацію про те, що, мовляв, вона готова до продовження війни, якщо не буде поступок з боку США, не будуть зняті санкції. І Кирил Дмитрієв привіз до США провокацію, а вона полягає в тому, що нібито росія пропонує американцям угоду в Арктиці, зокрема це стосується і Гренландії, і рідкоземельних мінералів. росія намагається сказати: «Давайте спільно інвестувати, виробляти. Для чого вам Україна? Давайте Україну поставимо вбік, є ж росія»», - зазначає Олександр Мусієнко.

Водночас, підкреслює він, росія сама затягує час щодо мирних переговорів, перемир’я, і чекає, очевидно, на події, які відвернуть увагу Трампа, - на війну з Іраном, на рухи щодо Гренландії, на наслідки тарифної війни США. Тобто, констатує експерт, кремль зайняв вичікувальну позицію, а тим часом вкидує оці ІПСО, мовляв, війська готові воювати мінімум до кінця 2025 року, а санкції російському бізнесу не страшні.

«Це потрібно сприймати як інформаційно-психологічну операцію, ці джерела свідомо зливають інформацію в медіа потрібного їм характеру з метою тиску на американську адміністрацію», - підкреслює Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Відстрочки від мобілізації не побачать: кого з чоловіків заберуть попри захист В Україну мчать снігопади та дощі: озвучено "крижаний" прогноз погоди на початок квітня Пенсіонери звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки Важливе попередження: водіям змінили правила зупинки на блокпостах
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко пояснив, що у росіян немає потенціалу для великого прориву.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чи зможуть сенатори США ввести 500% мит усім, хто купує російські товари.