Про це він розповів у своєму блозі.

За умов нової тарифної війни Трампа, констатує він, ми побачили, що головний ворог США – не росія, а Китаї. І це, додає він, вписується у стратегію нової адміністрації США не дати зміцнити союз росії та Китаю, відірвати москву від Пекіна.

«У нових тарифах, які озвучив Трамп, росії немає. Багато хто це сприйняв як те, що обсяг торгівлі США та росії – 3 млрд доларів, до чого там тарифи застосовувати, тим паче, є санкції. Проте залишається одна опція, і, судячи з деяких спостережень і деяких рухів у цьому напрямку, росія може стати привілейованим торговим партнером для США», - зазначає Вадим Карасьов.

Не дарма ж, розмірковує він, у Вашингтон літав Дмитрієв, не інші дипломати чи силовики, з якими раніше були контакти. Тим паче, додає експерт, Дмитрієв розповідав американцям не стільки про війну, скільки про те, що російський бізнес втратив на санкціях 300 млрд, що вони взагалі можуть разом добувати рідкісноземельні метали в росії, що є можливість співпраці щодо Арктики тощо.

«Інакше кажучи, в чому тут може бути бонус? Привабливе вікно можливостей для того, щоб путін погодився на перемир'я, зупинив наступ або принаймні зупинив наступ до кінця квітня. І таким чином зміниться не просто політичний, а геоекономічний ландшафт», - підсумовує Вадим Карасьов.

Популярні новини зараз
Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення Слов'янський гороскоп на квітень 2025: на кого чекають несподівані зміни та доленосні зустрічі З 1 травня на заправках буде нове паливо: у баки заливатимуть дивну "бовтанку" Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі пояснив, чому США вважають головним ворогом Китай, а не росію.

Також Знай.ua писав про те, що Кульпа оцінив загрози для країн Балтії та Польщі із Сувальського коридору.