Про це він розповів у своєму блозі.

«Bloomberg повідомив інформацію, що американці пом'якшили свої вимоги. Правда, я б, по-перше, не радів, по-друге, сумнівався. Чому? Написано, що пом'якшили вимоги, бо раніше вони вимагали 300 млрд доларів з нас, а Трамп говорив про 350 млрд у рамках цієї угоди, а зараз – лише 100 млрд, це близько до української оцінки в 90 млрд. Я маю кілька протестів проти цього позитиву. Перше – коли хтось опублікував новий проєкт угоди, там уже фігурувала цифра 123 млрд, тепер скостили до 100 млрд. Тобто не з 300 млрд або 350 млрд до 100 млрд, а з 123 млрд до 100 млрд.», - розповідає Михайло Шейтельман.

По-друге, нагадує він, Україна не визнає жодних боргів за допомогу – це червона лінія, але, як пише Bloomberg, США однаково розглядають цю угоду як можливість повернути витрати на Україну. Хоча, міркує експерт, це, можливо, не така вже й ложка дьогтю, оскільки це США так собі думають, а ми все одно нічого не визнаємо, тим паче, що заробляти ми будемо разом і порівну.

А тим часом, зауважує він, від України відстали з питанням про проведення виборів, і навіть Трамп уже не говорить ні про диктатуру, ні про 4%, навпаки, переговори про рідкісноземельні метали йдуть повним ходом і добре, а за словами голови Мінфіну США Бессента, скоро все вже може бути підписано.

«Раніше, пам'ятаєте, всі ці російські фейки вкидали у західну пресу, що 9 травня у нас закінчиться воєнний стан і відбудуться вибори. А ось і ні. Як з'ясувалося, всі чутки про вибори виявилися брехнею. Воєнний стан продовжений», - наголошує Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко повідомив, що через великі втрати кількість російських штурмів зменшилася.

Також Знай.ua писав про те, що Скорохід про ресурсну угоду зі США: «Це більше схоже на договір із колонією».