Підписано меморандум із компанією ГКС УА — це перший крок до створення трьох сучасних промислових зон у громадах Херсонського району. Як саме це працюватиме — пояснив голова Херсонської РВА Михайло Линецький.

Що сталося: підписали меморандум у Києві

Очільник Херсонської районної військової адміністрації Михайло Линецький повідомив, що перебував із робочим візитом у столиці. Головна мета — підписання Меморандуму про наміри співпраці з компанією ГКС УА, яка готова долучитися до створення індустріальних парків на Херсонщині.

«Ці домовленості — важливий крок у реалізації масштабної ініціативи щодо створення індустріальних парків у територіальних громадах Херсонського району», — зазначив Линецький.

Що це дасть регіону

Створення індустріальних парків — це не про формальні звіти, а про конкретні економічні зміни. Йдеться про:

  • нові робочі місця для мешканців області;
  • розвиток логістики і місцевого виробництва;
  • відновлення економіки після окупації;
  • використання географічних переваг Херсонщини — зокрема, близькості до портів і міжнародних транспортних маршрутів.

«Для Херсонщини будівництво промзон відкриє нові можливості — від створення робочих місць до розвитку логістичних і промислових центрів», — додав голова РВА.

Популярні новини зараз
Важливе нагадування для кожного: пенсіонерам поставили жорсткі умови Українців стривожили податком на пенсію: кому доведеться платити Гороскоп на сьогодні 11 травня: розчарування близнюків та напруження скорпіонів За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть
Показати ще

Як усе почалося

Ідею створення індустріальних парків вперше представили на Балтійсько-Чорноморському економічному форумі. Саме там її підтримали представники бізнесу — зокрема, компанія ГКС УА, що й стало основою для нинішньої співпраці.

Наразі команда вже працює над картою індустріальних парків області. Після її затвердження можливий старт реалізації трьох перших об’єктів, розроблених ГКС УА.

Це може стати початком системного відновлення регіону через інвестиції, а не лише через допомогу.

«Ми віримо, що економічна співпраця — це найкраща форма підтримки для деокупованих територій. І Херсонщина має всі шанси стати прикладом такого підходу», — підкреслив Линецький.