Про це він розповів у авторській програмі Валерія Савчука «Різні люди».
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк згадує гість програми, до епохи комп'ютерів лікарі дуже багато знали, мали якісь практичні навички, і це дозволяло їм із допомогою довідників швидко знаходити причину хвороби, пропонувати якісь варіанти. Але комп'ютер, штучний інтелект вивели лікарів на новий рівень, тепер пошук необхідної інформації, її систематизація та аналіз відбувається дуже швидко.
«Можливо, для лікарів це буде прикро, але, по суті, те, що робить сьогодні лікар – це примітивний варіант штучного інтелекту. Ми використовуємо наш досвід, наші знання, можливості, швидкість мислення, і це все реалізується в діагнозі, який ми можемо поставити через 15 хвилин спілкування з хворим та аналізу решти інформації. Найімовірніше, якщо дані вкласти в програму, цей результат буде отримано швидше. Можливо, він буде правильнішим. Але ризики, я думаю, також дуже серйозні», - пояснює Андрій Волянський.
З іншого боку, міркує він, штучний інтелект не замінить руки, вуха та очі лікаря, тому тут потрібен симбіоз, тому що комп'ютерні програми дозволяють швидко провести перебір варіантів. І в людини, констатує лікар, теж є свої мінуси, адже вона кожен новий випадок підставляє під попередні у своїй медичній практиці, і тут можна вгадати, а можна й промахнутися.
«Безумовно, штучний інтелект у медицину заходить, і він реально братиме участь, це буде комбінація людських і штучних можливостей», - підсумовує Андрій Волянський.
Як повідомляв Знай.ua, Дубина розповів, що робити з чиновниками, які не готові піти на фронт.
Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман про переговори у Стамбулі 15 травня: «Зараз путін пояснить, чому він не поїде».