Саме таку ідею вкотре доводить команда Миколи Томенка та благодійного фонду «Рідна країна», підтримуючи юних українців, які творять і мріють українською.

Цьогоріч фонд традиційно долучився до проведення Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Роду криниця віща», заснованого відомою поетесою й громадською діячкою Валентиною Коваленко. Участь у конкурсі взяли обдаровані діти з різних куточків країни — вони писали, малювали, говорили про рід, Батьківщину, культуру.

«Ми не просто даруємо книжки й подарунки — ми даруємо підтримку і віру в майбутнє української нації», — пояснює Микола Томенко.

За його словами, діти отримали світоглядні й спортивні подарунки, які допомогли підготувати постійні партнери Фонду: мережа магазинів «Атлетікс» та українські видавництва, що реалізують благодійний проєкт «Українським дітям — українську книгу».

А старшокласники й студенти, окрім традиційних подарунків, отримали ще й особливе видання — «Воюючого Шевченка. Малу світоглядну книжку українського воїна». Фонд «Рідна країна» вже надрукував 10 тисяч примірників цього видання за підтримки Всеукраїнської аграрної ради.

Популярні новини зараз
Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українці Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

«Це книжка, яка тримає спину. Вона про те, хто ми є, за що боремось, і чому маємо перемогти. Це — наша зброя світогляду», — каже Томенко.

Перемога і на культурному фронті

У дописі Микола Томенко також згадав важливу новину — Успенський собор 1144 року повернуто в український простір. Цей об’єкт, що є частиною Шевченківського національного заповідника, роками залишався полем ідеологічної боротьби. Нарешті — перемога.

«Наша багаторічна боротьба завершилася поверненням знаменитого Успенського собору до українського світу», — наголосив він.

За це, за словами Томенка, варто подякувати історикам, музейникам, зокрема Анатолію Гамалію та колективу заповідника, яким керує Валентина Коваленко.

Український світ — щоденна робота

Усе, що робиться в межах таких ініціатив, Микола Томенко називає «світоглядною боротьбою за український світ». І ця боротьба триває не лише на полі бою, а й у бібліотеках, школах, церквах, родинах.

«Ми щодня будуємо свій світ. Український. І це наближає перемогу над споконвічним ворогом — російською ордою», — підсумовує громадський діяч.

У завершенні допису він нагадав слова Шевченка, які, як і раніше, залишаються дороговказом:

«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі».