Про це він розповів у своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк він розповідає, міністр закордонних справ Словаччини Бланар заявив, що конфлікт не має військового вирішення, треба використати дипломатичні засоби. А далі, розповідає експерт, він запропонував одразу протилежні речі: дотримуватись міжнародного права, шукати шляхи комунікації з росією, способи співробітництва і навіть, можливо, пробачити все, що сталося.
«Товаришу Бланар, ви ж самі кажете про дотримання міжнародного права. Отже, перш ніж пробачити, росія має вивести всі війська з окупованих територій. Це ж міжнародне право? Міжнародне право. росія має виплатити репарації, це рішення ООН. Міжнародне право? Міжнародне право. росія має видати путіна в Гаагу та всіх інших – Шойгу, Герасимова, Львову-Бєлову. Це міжнародне право, товаришу Бланар. Ви ж на цьому наполягаєте, правильно?», - коментує Михайло Шейтельман.
На думку експерта, міністру закордонних справ Словаччини треба не лише освіжити пам'ять з міжнародного права, а й звернутися взагалі до поняття прощення, почитати, як воно відбувається. Адже, наголошує він, просити прощення – це усвідомити свою провину та компенсувати збитки, тільки після цього можна прощати чи не прощати.
«Ви помітили, щоб росія просила прощення? Ми помітили лише, що вона хаміє дедалі більше. І лише канцлер Німеччини зауважив, що коли ти до росії приходиш зі спробою з нею про щось домовитися, вона лише посилює удари, б'є по мирних жителях і таке інше. Ось товариш Мерц це розуміє, а товариш Баланар хоче пробачити. Хто він такий, щоб пробачати? Це українському народу вирішувати, прощати росіян чи не прощати колись. Зараз про це, звичайно, йтися не може», - підсумовує Михайло Шейтельман.
Як повідомляв Знай.ua, Левін заявив, що ударами по Ірану США дали потужний сигнал путіну.
Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко оцінив, чи зможе Японія відіграти ключову роль у стримуванні КНДР, Китаю, а також росії.